Zawory pływakowe Athena a spadki temperatury * Polvalve

BLOG

Start / Blog / Zawory pływakowe Athena a spadki temperatury

Zawory pływakowe Athena a spadki temperatury

15 maja 2022

Zawory pływakowe są szeroko stosowane do proporcjonalnej regulacji poziomu w zbiornikach np. przeciwpożarowych, ale nie tylko. Tym co wyróżnia oferowane zawory Athena to możliwość wieloletniej bezawaryjnej pracy w warunkach zimowych.

Zawory Athena mogą z powodzeniem pracować w ujemnych temperaturach ponieważ korpus zaworu może być wyposażany w gwintowany wylot tzw. drenażowy.

Po zaopatrzeniu wylotu drenażowego w zawór kulowy odwadniający w sezonie zimowym, gdy temperatura otoczenia stale spada , częściowe otwarcie zaworu powoduje cyrkulację przepływu medium przez zawór co zapobiega ewentualnym uszkodzeniom z tym związanym.

Inne cechy:

Inną cechą wyróżniającą zawory Athena na tle innych dostępnych na rynku zaworów jest unikatowa konstrukcja zaworu 2 w 1 czyli budowa prosta jak i kątowa w jednym! W ten sposób możemy bezproblemowo zmodyfikować kierunek przepływu medium w odpowiedzi na zmieniające się założenia projektowe. Wystarczy jedynie przykręcić kołnierz zaślepiający z uszczelką na wybranym otworze wylotowym.

Zobacz animację na naszym kanale Youtube: Zawór pływakowy Athena PN16 – YouTube

Zawory pływakowe Athena to prawdopodobnie najlepsze zawory pływakowe na rynku.

UDOSTĘPNIJ STRONĘ DALEJ

OSTATNIO DODANE

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 1.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Call Now Button