Zasuwy nożowe w biogazowniach * Polvalve

BLOG

Start / Blog / Zasuwy nożowe w biogazowniach

Zasuwy nożowe w biogazowniach

9 kwietnia 2022

Z roku na rok ilość instalacji biogazu w Polsce wzrasta, a ich stopień zaawansowania wymusza rozwój stosowanej armatury jak na przykład zasuwy nożowe do biomasy i gnojowicy.

Do niedawna na rynku nie istniały zasuwy nożowe dedykowane do instalacji biogazowych. Polvalve jest jednym z niewielu dostawców którzy takie rozwiązanie oferują.

Wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom rynku wprowadziliśmy do oferty zasuwy dla biogazowni VG44-BIO dedykowane do stosowania między innymi w kolektorach, gdzie obornik jest zbierany i transportowany. Na zewnątrz zbiorników do transportu surowców żywnościowy i masy zielonej bezpośrednio do procesu lub do napełniania i opróżniania modułów grzewczych. Prezentowana zasuwa nożowa VG44-BIO została opracowana w oparciu i na podstawie zebranych doświadczeń naszych odbiorców. Jest to zmodyfikowana wersja zasuwy nożowej Tecofi VG44.

Podstawowe cechy prezentowanej zasuwy to między innymi:

  • modułowa konstrukcja,
  • doskonała wytrzymałość mechaniczna,
  • dobra odporność na media ścierne,
  • samosmarowność,
  • aramidowy oplot dławnicy bez silikonu oraz wzmocniony dolny oplot z efektem skrobaka.

Zasuwa VG44-BIO dzięki opisanym cechom w przypadku wielu zastosowań zapewnia optymalny stosunek kosztów do korzyści pod względem inwestycji i konserwacji.

UDOSTĘPNIJ STRONĘ DALEJ

OSTATNIO DODANE

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 1.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Call Now Button