7. Kongres Biogazu -będziemy tam! * Polvalve

BLOG

Start / Blog / 7. Kongres Biogazu -będziemy tam!

7. Kongres Biogazu -będziemy tam!

8 lutego 2023

W dniach 15-16.12.2022 weźmiemy udział w 7. Kongresie Biogazu . Jest to największe w Polsce spotkanie branży biogazowej organizowane przez Magazyn Biomasa.

Uczestnikami konferencji są przedstawiciele krajowego i europejskiego sektora biogazowego. W tym roku dwudniowa konferencja odbędzie się pod hasłem: „Biogaz i biometan – stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym”.

W obliczu trwającego kryzysu energetycznego inwestowanie w przemysł biogazowy staje się nie tylko szansą na pozyskiwanie odnawialnego źródła energii, ale również stwarza możliwości do rozwoju nowych technologii.

W Polvalve jesteśmy świadomi tego olbrzymiego wyzwania jakie stoi przed polską gospodarką wynikającego z potrzeby zwiększenia wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z potencjału jakie te przemiany stwarzają. Dlatego w ramach naszej oferty proponujemy rozwiązania dedykowane do sektora biogazowego. Są to przede wszystkim zasuwy nożowe VG-44 BIO oraz przepustnice jak i zawory zwrotne występujące na liniach przesyłu biomasy oraz biometanu.

Więcej informacji o zasuwach nożowych VG44-BIO tutaj.

UDOSTĘPNIJ STRONĘ DALEJ

OSTATNIO DODANE

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 1.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Call Now Button