Specjalne malowanie antykorozyjne armatury * Polvalve

BLOG

Start / Blog / Specjalne malowanie antykorozyjne armatury

Specjalne malowanie antykorozyjne armatury

9 lipca 2022

Praktycznie każdy użytkownik spotkał się wcześniej czy później ze zjawiskiem powstawania korozji na eksploatowanej armaturze przemysłowej. Proces powstawania korozji np. na zasuwach nożowych użytkowanych w trudnych warunkach z czasem prowadzi do nieplanowanych przeglądów, przestojów operacyjnych i utraty wydajności procesu produkcyjnego co wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów lub strat. Standardowe powłoki lakiernicze stosowane w armaturze nie zawsze i nie w każdych warunkach się sprawdzają. Nawet armatura wykonana z metali nieżelaznych jak np. stal nierdzewna zapewniająca dużo lepsze zabezpieczenie przed korozją, nadal może korodować.

Bazując na dotychczasowych doświadczeniach naszego serwisu oraz spełniając oczekiwania klientów postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę armatury o zasuwy nożowe z dodatkową powłoką antykorozyjną która zapewnia długotrwałą ochronę przed korozją w środowiskach C2, C3 i C4.

Bezbarwna powłoka pokrywa wybrane elementy zasuwy jak np. siłownik pneumatyczny, elementy stalowe ( wsporniki, osłony) lub też całą zasuwę.

Zastosowanie: zasuwy nożowe do silosów, zbiorników, cystern (woda, ropa, gnojowica ) w zakładach petrochemicznych, przetwórstwie, oczyszczalniach, biogazowniach, transporcie asenizacyjnym itp.

UDOSTĘPNIJ STRONĘ DALEJ

OSTATNIO DODANE

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 1.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Call Now Button