OFERTA

start / oferta / zawory regulacyjne / xlc 350/450

Zawory regulacyjne do wody i przemysłu

Dostępne modele

ZAWÓR REGULACYJNY STEROWANY ELEKTROMAGNETYCZNY - model XLC 350/450

ZAWORY REGULACYJNE STEROWANE ELEKTROMAGNETYCZNIE

Zastosowanie: w sieciach dystrybucyjnych wody pitnej i przemysłowej do przerywania dostaw wody w razie awarii, w połączeniu z pływakiem do regulacji i sterowania poziomem wody w zbiorniku, jako zabezpieczenie układów wodnych oraz w układach filtracji do przepłukiwania wstecznego, systemy przeciwpożarowe

OPIS:

Model XLC 350/450 firmy CSA jest uruchamianym hydraulicznie automatycznym zaworem regulacyjnym (zaworem pierwszeństwa lub priorytetu) z mechanizmem grzybkowym, który otwiera się i zamyka w odpowiedzi na sygnały wysyłane do cewki w obwodzie, niezależnie od wahań ciśnienia przed układem. Dzięki systemowi GRIFO - opatentowany układ zaworów iglicowych CSA - znajdującemu się w komorze, czas reakcji może być regulowany w celu zapobiegania efektowi uderzenia hydraulicznego podczas fazy zamykania. Zazwyczaj jest wyposażony w optyczne wskazywanie położenia i wykonany w całości z żeliwa sferoidalnego z powłoką epoksydową, wykonaną techniką powlekania metodą fluidyzacyjną (FBT), ze stalą nierdzewną; zawór zaprojektowany został w celu ograniczania strat ciśnienia, hałasu przy dławieniu i uszkodzeń kawitacyjnych.

CECHY OGÓLNE:

  • Przyłącze kołnierzowe, klasa ciśnienia PN16
  • Części wewnętrzne w stali nierdzewnej AISI 303/316
  • Temperatura maksymalna 70°C
  • Certyfikat PZH
  • OPCJA: przetwornik położenia, zestaw do pomiaru ciśnienia, filtr samopłuczący, mechaniczny regulator przepływu
  • Występują również jako: Zawory pierwszeństwa/ zawory priorytetu

ODNOŚNIKI:

Karta katalogowa pobierz

O NAS

Poznajmy się bliżej

Jesteśmy dostawcą rozwiązań z zakresu armatury przemysłowej, wodno-kanalizacyjnej oraz systemów HVAC. Doświadczenie rynkowe, znajomość produktów oraz współpraca z renomowanymi producentami pozwala nam na sprostanie najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Reprezentujemy w Polsce takich producentów jak TECOFI S.A.S. (Francja) czy AB GF SWEDENBORG (Szwecja).

więcej

NASI KLIENCI