OFERTA

start / oferta / zawory regulacyjne / xlc 330/430

Zawory regulacyjne do wody i przemysłu

Dostępne modele

ZAWÓR REGULACYJNY NATĘŻENIA PRZEPŁYWU - model XLC 330/430

ZAWORY REGULACYJNE NATĘŻENIA PRZEPŁYWU

Zastosowanie: w sieciach dystrybucyjnych wody pitnej i przemysłowej, za pompami do ochrony przed przeciążeniem i kawitacją, na wlotowych przewodach zasilających zbiorników, systemy przeciwpożarowe

OPIS:

Model XLC 330/430 firmy CSA jest uruchamianym hydraulicznie automatycznym zaworem regulacyjnym (zaworem pierwszeństwa lub priorytetu) z mechanizmem grzybkowym, który ogranicza przepływ do zadanej wartości, niezależnie od wahań ciśnienia. W przypadku, gdy natężenie przepływu jest mniejsze niż wymagana wartość zadana, zawór pozostanie w pełni otwarty. Zawór priorytetu dostarczany jest z zespołem kryzy dławiącej, niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania i połączonym z pilotem. Zazwyczaj jest wyposażony w optyczne wskazywanie położenia i wykonany w całości z żeliwa sferoidalnego z powłoką epoksydową, wykonaną techniką powlekania metodą fluidyzacyjną (FBT), ze stalą nierdzewną; zawór zaprojektowany został w celu ograniczania strat ciśnienia, hałasu przy dławieniu i uszkodzeń kawitacyjnych.

CECHY OGÓLNE:

  • Przyłącze kołnierzowe, klasa ciśnienia PN16
  • Części wewnętrzne w stali nierdzewnej AISI 303/316
  • Temperatura maksymalna 70°C
  • Certyfikat PZH
  • OPCJA: przetwornik z sygnałem 4-20mA, zestaw do pomiaru ciśnienia, filtr samopłuczący
  • Występują również jako: Zawory pierwszeństwa/ zawory priorytetu

ODNOŚNIKI:

Karta katalogowa pobierz

O NAS

Poznajmy się bliżej

Jesteśmy dostawcą rozwiązań z zakresu armatury przemysłowej, wodno-kanalizacyjnej oraz systemów HVAC. Doświadczenie rynkowe, znajomość produktów oraz współpraca z renomowanymi producentami pozwala nam na sprostanie najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Reprezentujemy w Polsce takich producentów jak TECOFI S.A.S. (Francja) czy AB GF SWEDENBORG (Szwecja).

więcej

NASI KLIENCI